top of page

2020

Bradka vznikla jako nápad na východě české republiky. Tehdy to byl samý barbershop, ale to nebylo přesně to, co původní majitel zamýšlel. Anglické názvy jsou fajn, ale jsme přeci v české republice. Chtěli jsme se odlišit a začít něco trochu jiného. Název BRADKA byl vysloven již jako druhý v pořadí a také jako poslední. Byl to perfektní název pro spojení holičství a moderního kadeřnictví. Proto jsme také nešli cestou barbershopu, ale odlišili jsme se skrz podnázev péče o muže. 

2021

Minimalistické logo a vize BRADKY hotová. Skrz covid se vše protáhlo a tomuhle projektu se mohlo naplno věnovat až po roce. Než vznikl samostatný salón BRADKY (28.8.2021), nás napadla myšlenka založit vlastní značku pánské kosmetiky. Tehdy jsme navázali spolupráci s anglickým dodavatelem produktů a vytvořili první produkty BRADKY. Bohužel komunikace a podílení se na výrobě kvalitnějších produktů nám nebyla umožněna. Třešinkou na dortu byl BREXIT, který vlastně tento celý projekt poslal do kytek.

DSC08126_edited.jpg

2022

Starost o celý salón, který se nově otevřel je zaneprázdnil na tolik, že nebyl vůbec čas hledat nové dodavatele a možnosti výroby kosmetických produktů pro muže… Jediný cíl byl ale daný. Výroba v česku!

main fotka_edited.jpg

2023

Tenhle rok byl zlomový. Podařilo se nám navázat spolupráci s českým dodavatelem a vytvořit tak první řadu českých produktů BRADKA, kde jsme mohli řešit celou výrobu a kvalitu kosmetických výrobků pro muže. Jelikož se salón BRADKY za dva roky rapidně rozrostl, mohli jsme produkty testovat mezi více holičů. Stálo to mnoho vzorků a testů, ale po roce hlásíme první dva produkty. Olejíček na vousy a matnou pastu na vlasy. Začali jsme s produkty, v které věříme a doufáme že vy také. 

2024

V tomto roce nás čeká budovaní a budeme se snažit expandovat do celé české republiky !

bottom of page